O konferencji

A-talks 2016

Konferencja A-talks to nowa formuła rozmów o branży ICT, na którą zapraszamy w dniach 19-20 maja. Po raz pierwszy spotykamy się w Hotelu Marina w Sile k. Olsztyna, by wraz z naszymi partnerami opowiedzieć Ci o tym co przyniesie jutro w nowoczesnej technologii. A-talks stwarza wyjątkową okazję do poznania najnowszych trendów i rozwiązań przyszłościowych w branży, które pozwolą Ci rozwijać swój biznes i budować sukces.

Wydarzenie jest spotkaniem ekspertów oraz kadry menadżerskiej branży ICT i jednocześnie stanowi platformę do wymiany doświadczeń i poglądów w zakresie najnowszych technologii. Konferencja poprzez swoją niepowtarzalną atmosferę stwarza świetna okazję do networkingu i poszerzania horyzontów w biznesie.

Przy współpracy z naszymi partnerami przygotowaliśmy bogaty w różnorodną tematykę program. Podczas wydarzenia będzie można posłuchać m.in. o cyfrowym przedsiębiorstwie według Avaya, omnichannel contact center czy też o tym, w jaki sposób efektywnie używać systemów video w kontakcie z klientem. Dodatkowo eksperci z Avaya przedstawią Ci interesujący business case, z którym musieli się w ostatnim czasie zmierzyć.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Yuri Drabent – pionier polskich mediów społecznościowych. Dyrektor kreatywny agencji interaktywnej Isobar Polska opowie o tym, jak m.in. wykorzystać social media w kontakcie z klientami.

Wspaniała i unikatowa lokalizacja hotelu oferuje wiele atrakcji i możliwości relaksu. Podczas konferencji będziesz miał okazję m.in. skorzystać z najwyższej jakości usług SPA i Wellness, odpocząć w specjalnie przygotowanym przez nas chillout zone czy poczuć bliskość natury podczas spacerów w otoczeniu rezerwatów przyrody, lasów i jezior warmińskich.

To jednak nie wszystko – podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w licznych konkursach, na którego zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Konferencja zwieńczona zostanie uroczystym bankietem.

Organizator:

Zobacz, dlaczego warto przyjechać:

Poznaj lokalizację konferencji

Poznaj naszych prelegentów

A-talks
Organizator
Mikołaj Kubiak
Axtel Headsets
Yuri Drabent
Isobar
Grzegorz Pieńkosz
AVAYA

Lokalizacja - Siła k/ Olsztyna Hotel Marina Club *****

Luksusowy hotel

Odpocznij od tempa miejskiego życia w luksusowym hotelu Marina Club.

SPA & Wellness

Zaznaj odrobiny relaksu w nowoczesnej strefie SPA&Wellness.