5 powodów dla których warto wziąć udział w naszej konferencji

Konferencja A-talks to jedno z tych wydarzeń, którego nie można ominąć.

Przyciąga nie tylko swoją nową formułą biznesową, ale także różnorodnym programem i specjalnymi atrakcjami czekającymi na uczestników. Oto 5 najważniejszych powodów, które wyjaśnią Ci, dlaczego warto być tam z nami.

  1. Poznanie najnowszych rozwiązań i trendów w branży ICT

Nasza konferencja oferuje bogaty merytorycznie program, który skierowany jest w rozwój Twojego biznesu. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia najnowszych trendów i rozwiązań przyszłościowych w ICT. Nasi prelegenci opowiedzą, co przyniesie jutro w najnowszych technologiach ICT, a także jak prowadzić firmę z duchem czasu i wdrażać nowoczesne rozwiązania. Poprzez dobór takich prelekcji zależało nam na budowaniu Twojego sukcesu i pokazaniu nowoczesnych narzędzi, które mogą okazać się w tym pomocne.

  1. Udział w dużym, prestiżowym wydarzeniu w unikatowej lokalizacji

Spotkanie 120 osób z branży, luksusowa lokalizacja na Mazurach, rozmowy o nadchodzących trendach w ICT – wszystko to nadaje prestiż konferencji A-talks, na której wręcz nie może Cię zabraknąć. Unikatowa lokalizacja hotelu sprawi, że nie poczujesz się tutaj jak podczas zwykłego spotkania biznesowego. Przyjedź i doznaj luksusu wraz z nami.

  1. Prelekcje doświadczonych, cenionych w branży ekspertów

Specjalnie dla Ciebie do stworzenia programu konferencji zaangażowaliśmy cenionych w branży ekspertów. W ten sposób chcieliśmy, aby nasze wydarzenie stało się platformą do wymiany doświadczeń i zdobywania cennej wiedzy. Od początku ważne było dla nas, aby konferencja A-talks poszerzała horyzonty w biznesie i inspirowała do rozwoju w kierunku najnowszych technologii. Swoje założenie spełniliśmy, nawiązując współpracę z doświadczonymi i uznanymi w branży prelegentami.

  1. Okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i ciekawych rozmów z kadrą menadżerską

A-talks jest nowa formułą rozmów o branży ICT. Rozmowy te będą odbywały się wśród osób doświadczonych w branży. Poprzez swoją wyjątkową atmosferę, wydarzenie stwarza idealne warunki do networkingu. Co ważne, na konferencji spotkasz osoby na stanowiskach kierowniczych, z którymi będziesz miał okazję wymienić się cennymi doświadczeniami i poprowadzić ciekawe dyskusje.

  1. Relaks w luksusowym hotelu SPA w urokliwym otoczeniu mazurskiego krajobrazu

A-talks to nie tylko spotkanie biznesowe, ale także możliwość relaksu i chwila spokoju od szybkiego tempa codziennego życia. Przy współpracy z partnerami, uczestnikom oferujemy wiele form odpoczynku oraz ciekawe atrakcje. Podczas konferencji będzie można np. skorzystać ze SPA i Wellness, odpocząć w strefie chill out, przetestować najnowsze modele samochodów Mercedes czy oddać się luźnej rywalizacji i spędzić beztroski czas w gaming zone.

Nic dodać, nic ująć – po prostu nie może Cię tam zabraknąć!

 

1 marca 2016